12 Ocak 2022 17:02

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Şile’de kutlandı!

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında Şile’de görev yapan yerel basınla bir araya geldi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Şile’de kutlandı!

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle, Şile’de görev yapan yerel basın temsilcileriyle ÂLÂ Şile’de bir araya gelerek, tarafsız, ilkeli ve doğru haberlerle kamuoyunu bilgilendiren tüm gazetecilerin ve ilçemizde görev yapan basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı: “Basın emekçilerimizin “Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutluyorum.”

Şile Kaymakamı Sayın Mehmet Nebi Kaya’nın da katılım sağladığı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü programında söz alan Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, “Tarafsız, ilkeli ve doğru haberlerle kamuoyunu bilgilendiren tüm gazetecilerin ve ilçemizde görev yapan basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun. Şile’mizin değerli basın mensubu arkadaşlarımız ile bir aradayız. Bu vesile ile gece gündüz fedâkarca mesleklerini icra eden ve kamuoyunu doğru ve hızlı şekilde bilgilendiren, ilkeli ve dürüst gazeteciliği kendilerine ilke edinmiş bütün değerli basın mensuplarımızın, tüm basın emekçilerimizin “Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutluyor, çalışmalarında ve yayın hayatlarında başarılar diliyorum” ifadeleri kullandı.

2022 yılında Şile’ye kazandırılacak yatırımlar hakkında bilgi aktarıldı

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, 2021 yılının kısa bir değerlendirmesinin ardından daha sonra 2022 yılı içerisinde Şile’ye kazandırılacak yatırımlar hakkında bilgiler verdi.

Şile’de görev yapan gazeteciler ise Şile Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’ya kendilerine gösterilen ilgi için teşekkür ettiler.

Etiketler: