14 Eylül 2023 19:16

Akar Yapı’dan Şile’de yeni proje: Akar Forest

Akar Forest projesi; 6 tanesi 3 tripleks ve 4+2 daire tipinden meydana gelen villalar, diğer 6 tanesi ise 2 kattan oluşan 3+1 daire tipinden meydana gelen villalar olarak tasarlandı.

Akar Yapı’dan Şile’de yeni proje: Akar Forest

6 bin 714 metrekare büyüklüğündeki arsa üzerinde inşa edilecek olan ve her villaya özel 300 metrekare bahçe peyzaj alanı bulunan projede, ortak havuz alanı, fitness alanı, her dairenin kendisine ait otopark alanı, sosyal alanları, gezi alanı ve özel güvenlik hizmeti de yer alıyor.

Proje için çok heyecanlı olduklarını ve oluşturacakları yaşam alanı ile İstanbullulara doğayla iç içe harika bir yaşam alanı sunacaklarını vurgulayan Akar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Figen Akar, projeye ilişkin şunları söyledi:

“Misyonumuz sadece konut inşa etmek değil, aynı zamanda gelecek için yaşam alanı sunmaktır. Şile’de doğayla iç içe bir proje hayata geçirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu proje, hem şehrin stresinden uzaklaşmak hem de konforlu ve kaliteli bir yaşam sürmek isteyenler için ideal bir seçenek olacak. Projemizin inşaatına yakında başlayacağız ve 2024 yılında teslim etmeyi planlıyoruz.”