27 Ekim 2020 12:11

Başak Sayan’ın Şile’deki yeni hayatı!

Koronavirüs salgını nedeniyle İstanbul’dan uzaklaşan Başak Sayan, günlerini ailesiyle birlikte Şile’de aldıkları yazlık evlerinde herkesten uzakta geçiriyor.

Başak Sayan’ın Şile’deki yeni hayatı!

Başak Sayan, 2014’te Murat Vardal ile nikah masasına oturmuş, 2016’da ikizleri Ares ve Milan dünyaya gelmişti. Çift koronavirüs salgını başladıktan sonra çocuklarıyla birlikte önlem olarak Şile’deki yazlıklarına taşındı.

‘Sessiz, sakin bir düzen kurduk’

43 yaşındaki Oyuncu ve yazar, “Ormanlık bir alanda kendi başımıza geçinmeye, organik bir yaşam sürdürmeye çalışıyoruz. İşlerimiz için kısa süreliğine merkezdeki evimize gelip dönüyoruz. Sessiz sakin, keyifli bir düzen kurduk” dedi.

‘Canım annem sana nasıl teşekkür etsem bilmiyorum’

Pandemi döneminde annesiyle bir arada yaşayan Başak Sayan, annesine şu sözlerle teşekkür etmişti:

“İnsanın yanında annesi ya da babası varsa hala çocuktur, yoksa büyümek zorunda kalır. Beş günlüğüne diye gelip altı aydır yanımda olan ve bana gece gündüz destek olan, çocuklardan uykusuz kalma pahasına bir an bile ayrılmayan, altından kalkamayacağımı sandığım pek çok şeyi desteğiyle başarabilmemi sağlayan canım annem. Sana nasıl teşekkür etsem bilmiyorum.

‘Eyvah’ dediğim her an uçarak yanımdasın, kötü hissettiğim her an ettiğin tek bir cümleyle yola devam etmemi sağlayansın. Seni anne olduktan sonra daha iyi anladım. Ve bizim için yaptığın ama farkında dahi olmadığım pek çok şeyi anladım. Çok şanslı biriyim senin gibi bir annem olduğu için.