12 Mart 2021 20:57

Başkan Ocaklı hastalığı atlattı halk gününü başlattı

Başkan Ocaklı, Halk gününde istek ve önerileri dinledi.

Başkan Ocaklı hastalığı atlattı halk gününü başlattı

Geçtiğimiz hafta sosyal medya hesaplarımızdan duyurduğumuz halk günü programımızın ilki dün tamamlandı.

İstek ve Beklentiler Doğrudan İletiliyor

Şile Belediyesi’nin; 1 Mart itibariyle başlayan Covid-19 önlemleriyle ilgili normalleşme sürecinde, kısıtlamaların esnetilmesinin ardından, geçtiğimiz hafta gerçekleştirileceğini duyurduğu, ilçe sakinlerinin istek ve belediyeden beklentilerini aracısız ve doğrudan Belediye Başkanı’na iletebileceği şekilde planlanan “Halk Günü Toplantısı” yoğun bir ilgiyle gerçekleştirildi.

Amacımız, Sorunlara Hızlı Çözüm Üretmek

Salgınla mücadele kurallarına uyumda yüksek hassasiyet ve dikkat gösterildiği ve katılımcı tüm vatandaşlardan HES kodu sorgulaması yapılarak icra edilen halk gününde, Şile’ye dair pek çok öneri ve istek Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı tarafından bizzat dinlendi.

Şile Belediye binasında gerçekleştirilen Halk Günü Toplantısı’nda vatandaşlar, Şile Belediye Başkanı Sayın İlhan Ocaklı ile birebir görüşme imkânı buldu. Başkan Yardımcıların da hazır bulunduğu Halk Günü Toplantısı’nda Başkan Ocaklı, vatandaşlarla yüz yüze görüşerek, talep ve önerilerini tek tek dinledi ve talepleri ilgililere yönlendirerek hızlı ve kalıcı çözümünün yerine getirilmesi için gerekli ilk adımların atılmasını sağladı.

Talep ve önerilerin bazıları o anda, hemen yerine getirilirken, ilgi prosedür nedeniyle zaman alacak konular da hazırlanan talep formları devreye sokularak, ilgili vatandaşın talep takibi belediye personeli tarafından özenle gerçekleştirilecek.

İstekleri Can Kulağı ile Dinlemeyi Sürdüreceğiz

Belediye Başkanı Ocaklı, ‘Halk Günü Toplantısı’na ilişkin olarak amaçlarının, tüm Şile sakinleri ile doğrudan iletişim kurmak ve sorunlara hızlı çözümler üretmek olduğunu belirterek,
“Daha güzel bir Şile için istekleri, önerileri ve görüşleri can kulağı ile dinlemeyi sürdüreceğiz.” dedi.

Halk günü buluşmaları belli zaman aralıklarında yapılmaya devam edecek.