6 Ocak 2023 00:19

Başkan Ocaklı’dan Devletin zirvesine ziyaret

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, devletin zirvesine yaptığı ziyaretlere devam ediyor.

Başkan Ocaklı’dan Devletin zirvesine ziyaret

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, AK Parti Genel Merkezi’ni, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’i ziyaret etti.

Ankara’da bulunan AK Parti Genel Merkezi’ni ziyaret eden Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, ziyaretini şu sözlerle anlattı: ” TürkiyeYüzyılı’nın mimarı, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Şileli hemşehrilerimizin selam ve sevgilerini ilettik. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde eser ve hizmet üretmeye, aziz milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz.”

Bir 5 kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı 'AK PART' görseli olabilir

“Şile’miz için Ankara’da mesaimize devam ediyoruz”

Ardından ziyaretlerine devam eden Ocaklı, “Şile’miz için yapacağımız hizmetler, üreteceğimiz yeni proje ve eserler için Ankara’da mesaimize devam ediyoruz. AK Parti Genel Merkezimizde, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erkan Kandemir’i ziyaret ettik. Kendilerine misafirperverlikleri ve destekleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bir 3 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Ankara’da ayak üstü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile de tokalaşan Başkan Ocaklı, Şile için hangi yatırımların hayata geçirildiği konusunda bilgi paylaşımında bulunması bekleniyor.