28 Ağustos 2022 20:10

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şile bizim kalemiz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakan Soylu’nun Alacalı Mahallesi’ndeki ziyareti esnasında telefonla bağlanarak, buradaki vatandaşları selamladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şile bizim kalemiz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun programı sırasında telefon bağlantısıyla Şile’deki vatandaşları selamladı. Vatandaşlara seslenen Erdoğan, “İnanıyorum ki sizler önümüzdeki seçimlerde artık Şile’de çok daha farklı bir ses getireceksiniz. Şile zaten bizim için bir kale. Dolayısıyla Şile’nin kalesinden inşallah çok daha farklı bir ses getireceğinize inanıyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

“İnanıyorum ki sizler önümüzdeki seçimlerde artık Şile’de çok daha farklı bir ses getireceksiniz” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a vatandaşlardan “Bu kaleyi kimse yıkamaz” yanıtı geldi.

“Bu kaleyi kimse yıkamaz”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,”İnanıyorum ki sizler önümüzdeki seçimlerde artık Şile’de çok daha farklı bir ses getireceksiniz” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a vatandaşlardan “Bu kaleyi kimse yıkamaz Cumhurbaşkanım” diye seslendi.