24 Temmuz 2023 20:50

Ecem Aygün Ercan, Ebeveyn Atölyesi’nde velilerle bir araya geldi

Psikolog ve Aile Danışmanı Ecem Aygün Ercan, 31 Mayıs 2023 tarihinde Ayazağa Işık Lisesi’nin düzenlediği Ebeveyn Atölyesi’ne katılarak ergenlik dönemi hakkında konuştu.

Ecem Aygün Ercan, Ebeveyn Atölyesi’nde velilerle bir araya geldi

Yetişkin, ergen ve çift danışmanlığı hizmeti sunan Psikolog ve Aile Danışmanı Ecem Aygün Ercan, Ayazağa Işık Lisesi’nin düzenlediği etkinlikte velilerle bir araya geldi.

“Ergenlik Döneminde İletişim: Gençleri Anlamak” konulu sunumuyla ergenlik dönemi sürecini, işleyişini, bu dönemdeki biyolojik ve psikolojik değişimleri anlatarak örnekler paylaştı. Günlük hayatta ebeveynlerin bu dönemde zorlandığı konulara değinerek önerilerde bulundu. Konuşmanın sonunda ise soruları yanıtladı.

Psikolog Ecem Aygün Ercan kimdir?

Psikolog ve Aile Danışmanı Ecem Aygün Ercan İstanbul, Ataşehir’de, yüzyüze ve online psikolojik danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Pek çok farklı eğitim almış olmasının yanısıra uzmanlığı EMDR ve Duygu Odaklı Terapi (hem bireysel hem çift) üzerinedir. Ancak danışanın ihtiyacına göre farklı alanlardan destek alarak bütünsel yaklaşmaktadır.

Bunların yanısıra ebeveyn danışmanlığı da sunmakta ve bununla ilgili sosyal medyada sık sık paylaşımlarda bulunmaktadır.