30 Ağustos 2022 22:20

Emrah Toraman’dan büyük başarı!

Toraman Bespoke Tailor Kurucusu Emrah Toraman özel dikim giyiminde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Emrah Toraman’dan büyük başarı!

Babasının 1984 yılında Toraman Moda Evi’ni kurduğunu ifade eden Emrah Toraman, 2002 yılında mesleğe dahil oldu. 2006 yılında ısmarlama gömlek işini markalarına dahil ederek yatırımlarını arttırdığını ve 2010’da da şirketin ismini ‘Toraman Bespoke Tailor’ olarak değiştirdiğini belirten genç iş insanı Toraman, ısmarlama giyim ve stil danışmanlığı hizmeti veriyor.

Ismarlama giyim yükselişte

Beykoz’un yetiştirdiği değer olan ve genç yaşına rağmen sektörde öncü konuma gelen Emrah Toraman 45’e yakın kişiye istihdam sağlıyor. Memleket ekonomisine ciddi katmadeğer sağlayan şirketin; Taksim İstiklal Caddesi’nde ve Almanya Münich’te şubeleri bulunuyor. Beykozlu genç, Türkiye sınırlarının dışına çıkan başarı hikayesine imza attı.

Beykozlu genç iş insanı Emrah Toraman, ısmarlama giyimin yükseliş gösterdiği bu dönemde kişiye özel gardırop hizmetinin öne çıktığını belirterek birçok üst düzey isme Toraman Bespoke Tailor olarak dikim yaptıklarını ifade ediyor.

Kişiye özel kalıp çıkarılıyor

Özel dikimin yanı sıra stil danışmanlığı da yapan Toraman, zevklere ve yaşam tarzına göre bir koleksiyon hazırlayarak insanların tarzını yansıtmayı hedefliyor. Bespoke Tailoring’te kişiye özel kalıp çıkarılarak çalışıldığını belirten Toraman, bu sayede kişinin üzerine oturmama, kolunun uzun gelmesi gibi sorunların ortadan kaldırıldığını söyledi.