26 Ocak 2021 14:43

Havalimanı transferinin teknolojik firması Departure Delux

Departure Delux Havalimanı ve Otel Transferleri konusunda tecrübeli ekibi ve teknolojik alt yapısı ile Türkiye’de 12, Dünya genelinde ise 70’e yakın şehirde transfer hizmeti veriyor.

Havalimanı transferinin teknolojik firması Departure Delux

Departure Delux Havalimanı ve Otel Transferleri konusunda tecrübeli ekibi, deneyimli sürücüleri ve teknolojik alt yapısı ile birlikte Türkiye’de 12, Dünya genelinde ise 70’e yakın şehirde transfer hizmeti veriyor.

Güvenlik ve Hijyen kurallarının öneminin arttığı bu dönemde, rezervasyon sistemi ile beraber gecikme ve ulaşım sorunlarının olmadığı ve mükemmel bir seyahat başlangıcı oluşturan en iyi yol havalimanı transfer hizmeti almak olacaktır.

Departure Delux profesyonel ekibi ve her yolculuktan sonra dezenfekte edilen VİP araçları ile başta İstanbul havalimanı transferi olmak üzere Ankara, İzmir, Muğla, Antalya, Trabzon, Ordu, Kayseri, Nevşehir, Samsun ve Bursa’da güvenli ve ekonomik ulaşım imkanı sağlıyor.

Hemen rezervasyon yapmak için, www.departuredelux.com sitesini ziyaret edebilir veya info@departuredelux.com mailinden iletişime geçebilirsiniz.