10 Temmuz 2020 16:13

İBB, Şile’ye müjde ile geldi!

İBB Başkan Danışmanı Hasan Uzunyayla, CHP Şile İlçe Başkanı İbrahim Çelik ve İYİ Parti Şile İlçe Başkanı Kahraman Koç eşliğinde Şile’yi gezdi.

İBB, Şile’ye müjde ile geldi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından Başkan Danışmanı olarak atanan CHP eski Tuzla İlçe Başkanı Hasan Uzunyayla, ayağının tozuyla Şile’yi ziyaret etti.

Tecrübeli bir isim olan İBB Başkan Danışmanı Hasan Uzunyayla’ya CHP Şile İlçe Başkanı İbrahim Çelik, İYİ Parti Şile İlçe Başkanı Kahraman Koç, Şile Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Özgür ve CHP Şile İlçe Yöneticileri eşlik ettiler.

Program ilk olarak İBB’ye ait olan Şile Kültür Merkezi ziyareti ile başladı. Kültür Merkezi’ni inceleyen Uzunyayla ve beraberinde ki heyet sık sık notlar aldılar. Burada ki personellerle de hasbihal eden Uzunyayla, istek ve şikayetleri dinledi.

9. Bölge Yol Bakım ve Onarım Müdürlüğü Teke şantisiyeni de ziyaret eden, köylülerin sorunlarını dinledi. Yol bakımdan onarım sorunlarına kadar birçok konunun masaya yatırıldığı görüşmelerde makta yollarının hızlandırılması ele alındı. Köylere hizmetin daha hızlı getirilmesi ile ilgili neler yapılabilir sorusunu da masaya yatırarak, bölgede ki heyet uzlaşmacı ve yönetime halkı da dahil eden anlayışı ortaya serdi.

Şile İtfaiye İstasyonu’nu da ziyaret eden heyet, itfaiye çalışanlarının sorunlarını dinledi. Yangınlara en hızlı nasıl müdahele edilir, hangi konularda ne gibi eksiklikler var, daha rahat ve refah içinde çalışabilmeniz için neler yapabiliriz gibi soruların ve konuların konuşulduğu toplantıda işçilerde rahatlıkla kendilerini ifade edebildiler.

İBB Şile Engelliler Kampı ve İBB’ye ait Şile Spor Kompleksini’de ziyaret edildi. Burada ki faaliyetlerle ilgili bilgi alan Uzunyayla, notlarını alarak Şile halkına müjdelerle geleceğini ifade etti.

Şile Aktüel Haber’e konuşan İBB Başkan Danışmanı Hasan Uzunyayla, ”İBB Başkanımız Sn. Ekrem İmamoğlu, Şile ile ilgili konuları yakından takip ediyor. Şile’nin bizde ki yeri çok farklıdır. Bizler Şile halkına hizmet etmek için geldik. Bizim için hizmet ettiğimiz kişilerin hangi partili olduğunun veya kime oy verdiğinin hiçbir önemi yoktur” ifadelerini kullandı.

Şile Aktüel Haber’e konuşan CHP İlçe Başkanı İbrahim Çelik ve İYİ Parti İlçe Başkanı Kahraman Koç’ta benzer duyguları belirterek, Şile için hep beraber çalışacaklarını vurguladılar.