8 Ocak 2023 11:42

İbrahim Çelik: “Şile İBB ile gelişiyor”

CHP Şile İlçe Başkanı İbrahim Çelik, İBB’nin katkılarıyla Şile’de önemli hizmetler yaptıklarını söyledi.

İbrahim Çelik: “Şile İBB ile gelişiyor”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şile İlçe Başkanı İbrahim Çelik, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu göreve başladıktan sonra Şile’nin de kaderinin değiştiğini belirtti.

İBB’nin Şile’de önemli hizmetlere imza attığını anlatan Çelik, “Öncesinde alınmayan hizmetler yoğun şekilde ilçemize gelmeye başladı. İlçemiz gerçekten her geçen gün daha da gelişiyor. Sorunlarımız anında hallediliyor. Bu yüzden sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na tüm Şile halkı adına çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

“Hizmetler saymakla bitmez”

Başkan Çelik, ilçedeki hizmetlerin saymakla bitemeyeceğini aktararak, şu bilgileri verdi: “Ancak size son yapılan hizmetleri söylemek istiyorum. İBB Şilemizin sınır köylerinde de asfalt kaplama çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Yaka Mahallesi Yaka Caddesi asfalt kaplama, Değirmençayırı Mahallesi Değirmençayırı Caddesi, Orhanlı Caddesi, Yener Caddesi, Eleşli Caddesi, Kumca Caddesi asfalt kaplama çalışması, Çavuş MahallemizdeSel ve Su baskınlarını önlemek için İBB ekiplerimizce yağmur suyu hat çalışması yapılarak asfalt kaplaması tamamlanmıştır.”

 

Etiketler: