1 Ocak 2022 13:31

İstanbul Valisi Şile’de iz bıraktı

30 Aralık Perşembe günü İstanbul Valisi Sayın Ali Yerlikaya ve İstanbul Milletvekili Sayın Tülay Kaynarca Şile Esenceli ve Doğancılı Mahalleleri’ne ziyaret gerçekleştirdi.

İstanbul Valisi Şile’de iz bıraktı

30 Aralık Perşembe günü Şile Esenceli ve Doğancılı Mahalleleri’ne ziyaret gerçekleştiren İstanbul Valisi Sayın Ali Yerlikaya ve İstanbul Milletvekili Sayın Tülay Kaynarca, mahalleli ile bir araya gelerek bölgenin ihtiyaçlarını yerinde inceledi ve kamu kurum amirleri ile istişarelerde bulundu. Görüşmede Şile Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya’ nın yanı sıra Bölge Müdürleri, Kolluk Kuvvet Komutanları, Şile Belediye Başkan Yardımcıları, STK ve Siyasi Parti Temsilcileri, Kamu Kurum Amirleri, davetliler ve vatandaşlar hazır bulundu.

Vali Yerlikaya: Şile’nin her zaman destekçisi olacağız

Bölge halkına hitaben yaptığı konuşmada sıcak karşılamadan ötürü memnuniyetini dile getiren İstanbul Valisi Sayın Ali Yerlikaya Şile’nin İstanbul için önemli bir yer teşkil ettiğini ve Şile için yapılacak olan her hizmetin destekçisi olacaklarını dile getirdi.

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı: Sayın Valimize ve Vekilimize destekleri için teşekkür ediyorum

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’nın Esenceli Mahallesi ziyaretinde yaptığı konuşmada “İstanbul Valimiz Sayın Ali Yerlikaya Beyefendi ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Tülay Kaynarca Hanımefendi ile Esenceli ve Doğancılı Mahallelerimizde hemşehrilerimizle bir araya geldik. Mahallelerimizin ve ilçemizin ihtiyaçlarının giderilmesi için hep birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sayın Valimizi ve Milletvekilimize ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyorum.” dedi.

Şile’de yapılan projeler ile ilçedeki gelişmeler hakkında bilgi verildi

Esenceli ve Doğancılı Mahallelileri ile sıcak bir atmosferde gerçekleşen ziyaret esnasında bölge halkının talepleri dinlenirken ilçe adına da yararlı bir sürecinin başlatıldığının müjdesi veridi. Daha sonra Şile Belediye Başkanlığı’nda devam eden temaslarda Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca’ya ayrıca Şile’de yapılan projeler ve ilçedeki gelişmeler hakkında bilgi aktardı. Muhtarlar Derneği’nin ziyareti ile son bulan ziyaret Şile ilçesi ve bölge halkı adına verimli geçti.