10 Nisan 2023 18:46

Onursal Adıgüzel gençlerin markası oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, Türk siyasetine ismini altın harflerle yazdırıyor.

Onursal Adıgüzel gençlerin markası oldu

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, İstanbul başta olmak üzere ülke genelinde il il gezerek partisi için yoğun çalışmalarını sürdürüyor. Milletvekili adayı olmayan ve Milletvekili aday mülakatlarını gerçekleştiren Adıgüzel, genç yaşına rağmen olgun tavrıyla takdir topladı.

İletişim becerisi yüksek bir isim!

CHP’li Adıgüzel, Ataşehir başta olmak üzere İstanbul genelinde ve memleketi Malatya başta olmak üzere geniş kesim tarafından dikkatle takip ediliyor. Ataşehirlilerin gönlünde ayrı bir yer edinen, mütevazi kişiliğiyle benimsenen, iletişim becerisi oldukça yüksek olan Adıgüzel, özellikle genç kesim tarafından oldukça benimsenmiş bir isim.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel gazetemize konuştu

Seçim sürecini oldukça iyi yöneten Adıgüzel, milletvekili adayı olmayarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun liste konusunda hem elini güçlendirdi, hemde olgunca kenara çekilmesini bildi.

Birçok siyasetçinin partisine zarar verecek tweetler attığı, skandallara bulaştığı, fevri açıklamalarla zarar verdiği Türk siyasetinde; Partisine zarar verecek davranış ve eylemlerden kaçınan Adıgüzel, özellikle seçim sürecinde sergilediği davranışlarla örnek bir siyasetçi olduğunu gösterdi.

Ayrıca seçim güvenliği konusunda yoğun çalışmalar yürüten Adıgüzel, seçim güvenliği ve daha sonra alınacak önlemlere ilişkin birçok çalışma yürütüyor.