20 Temmuz 2023 19:58

Psikolog ve Aile Danışmanı Ecem Aygün Ercan, İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde konferans verdi

Psikolog ve Aile Danışmanı Ecem Aygün Ercan, 20 Mayıs 2023 tarihinde İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin düzenlediği 11. Psikoloji Günleri’nde konuşmacı olarak yer aldı.

Psikolog ve Aile Danışmanı Ecem Aygün Ercan, İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde konferans verdi

Yetişkin, ergen ve çift danışmanlığı hizmeti sunan Psikolog ve Aile Danışmanı Ecem Aygün Ercan, İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Klübü’nün düzenlediği 11. Psikoloji Günleri’nde ikili ilişkiler hakkında paylaşımda bulundu.

İkili ilişkilerdeki döngüyü temel alan konuşmasıyla katılımcılara döngünün nasıl oluştuğu hakkında bilgi verip, örnekler paylaştı. Konuşmanın sonunda ise soruları yanıtladı.

Psikolog Ecem Aygün Ercan kimdir?

Psikolog ve Aile Danışmanı Ecem Aygün Ercan İstanbul, Ataşehir’de, yüzyüze ve online psikolojik danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Pek çok farklı eğitim almış olmasının yanısıra uzmanlığı EMDR ve Duygu Odaklı Terapi (hem bireysel hem çift) üzerinedir. Ancak danışanın ihtiyacına göre farklı alanlardan destek alarak bütünsel yaklaşmaktadır.

Bunların yanısıra ebeveyn danışmanlığı da sunmakta ve bununla ilgili sosyal medyada sık sık paylaşımlarda bulunmaktadır.