3 Kasım 2022 11:38

Şile Belediyesi Bıçkıdere’de ne yapıyor?

Şile Belediyesi’nin gerçekleştirdiği ‘Adım Adım Yerinde Hizmet’ çalışmaları her hafta devam ediyor.

Şile Belediyesi Bıçkıdere’de ne yapıyor?

Şile Belediyesi’ne bağlı tüm birimlerin hazır bulunduğu çalışmalar da mahalleye kazandırılan hizmetler koordineli bir şekilde eş zamanlı yürütülmeye devam ediyor. Bu kapsamda yapılan çalışmalar için 23. hizmet adresi olan Bıçkıdere Mahallesi Şile Belediyesi A’dan Z’ye kapsamlı hizmet çalışmalarını tamamladı.

Tüm ekipler aynı anda sahada hizmet veriyor

Şile Belediyesi’ne bağlı tüm birim amirleri, teknik personel ve ekipmanlar ile Bıçkıdere Mahallesi’nde, ot biçme ve peyzaj çalışmaları, park onarım ve bitkilendirme çalışmaları, cami temizliği, asfalt yama ve kilit taş onarımı, genel bakım onarım çalışmaları, larvasit çalışması ve sağlık taraması çalışmaları gerçekleştirildi.

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı: “Belediyemizin Tüm İmkânlarıyla Şile’miz İçin Hizmet Üretiyoruz.”
İstanbul Milletvekili Osman Boyraz’ın da katılımıyla, Bıçkıdere Mahallesi’nde gerçekleşen çalışmalar öncesinde kahvaltı programda mahalle sakinleri ile bir araya gelen Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Bıçkıdere Mahallesi sakinlerinin taleplerini dinleyerek istişarelerde bulundu. “Adım Adım Yerinde Hizmet” çalışmalarının aralıksız devam edeceğini belirten Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı “Bugün İstanbul Milletvekilimiz Sayın Osman Boyraz’ın katılımıyla, Bıçkıdere Mahallemizde hemşehrilerimizi ziyaret ettik. Mahallemizin bakım ve onarım çalışmalarını tamamlıyoruz. Belediyemizin tüm imkânları Mahallelerimiz hizmetinde olmaya devam edecek. Amacımız sorunları yerinde müdahale etmek, vatandaşlarımızla bir araya gelip dertlerini dinlemek. Şimdiye kadar gittiğimiz tüm mahallelerimizden çok olumlu sonuçlar aldık. Tüm hemşerilerimize ve ekiplerimize teşekkür ediyorum. Biz bu motivasyonla daha çok çalışmaya devam edeceğiz”dedi.