26 Şubat 2023 10:14

Şile Belediyesi ekipleri Hatay’da

Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili etkileyen depremler sonrasında bölgeye gönderilmek üzere yardım kampanyası başlatan Şile Belediyesi, şimdi de ekiplerini Hatay’a göndererek yardımlarına kaldığı yerden devam ediyor.

Şile Belediyesi ekipleri Hatay’da
Depremlerin ilk gününden beri yardımlarını sürekli olarak deprem bölgesine ulaştıran Şile Belediyesi, Antakya’da bulunan aşevinin ve hizmet noktalarının yeni yeri için hazırlıklara başladı.
Bir 2 kişi ve açık hava görseli olabilir
Hatay’ın Antakya ilçesinde merkezi bir noktada kurulan ve 10 bin kişiye sıcak yemek verecek kapasiteye sahip Şile Belediyesi aşevi tırı günde 3 öğün sıcak yemek servis ediyor. Yalnızca konuşlandığı bölgeye değil civar köy, mahalle ve yerleşim bölgelerine de sıcak yemek desteği vermeye devam ediyor.
Bir 8 kişi ve açık hava görseli olabilir
Son olarak Antak’yada bulunan Şile Belediyesi aşevi tırı ve hizmet noktalarının yeni yerleri için Şile Belediyesi ekipleri çalışmaya başladı.
Bir 5 kişi ve açık hava görseli olabilir
Şile Belediyesi, çalışmaları sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurdu: “Ekiplerimiz Hatay’a ulaştı. Antakya’da bulunan aşevimizin ve hizmet noktamızın yeni yeri için hazırlıklarımız başladı. Şile ile Hatay arasında gönül köprüleri kurmaya devam ediyoruz.”
Bir 8 kişi, açık hava ve ağaç görseli olabilir
Bir açık hava görseli olabilir
Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir
Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve şunu diyen bir yazı 'SOSYAL HİZMETLER Bir 古 Tebessüm Ömre I Bedel' görseli olabilir
Bir 7 kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve şunu diyen bir yazı 'SOSYALHİZMETLER Bir HİZMETLER HİZMETLER SOSYAL FTebessi' görseli olabilir