4 Ağustos 2021 21:45

Şile Belediyesi Göçe’ye çıkarma yaptı

Şile Belediyesi tarafından, ilçenin refahının artırılmasına yönelik planlanan yaz çalışmalarının üçüncü durağı olan Göçe Mahallesi’nde yapılan çalışmalar, vatandaşların desteği ve beğenisi ile karşılandı.

Şile Belediyesi Göçe’ye çıkarma yaptı

Şile’nin Her Köşesine ‘Adım Adım, Karış Karış’ Hizmet!

Şile Belediyesi olarak Yazımanayır Mahallesi ile başlanan yaz çalışmalarına Kızılcaköy ile sürdürmüştü. İlçenin birbirinden güzel mahalleleri için seferber olarak, güzel hizmetler üretmeye Göçe Mahallesinde devam edildi.

Yaz çalışmalarımızda üçüncü durağımız olan Göçe Mahallesinde çevre temizlik, bakım-onarım, ulv ilaçlama ve dezenfeksiyon, sağlık taraması ve mobil spor hizmetlerimizi kapsayan detaylı bir çalışma gerçekleştirdi.

Hizmette Yeni Durak: Göçe Mahallesi!

Şile Belediyesi ekiplerince gün boyu gerçekleştirilen çalışmalarla, Göçe Mahallesi’nin tüm ihtiyaçları giderilirken, sabahın erken saatlerinden itibaren mahalle sakinleri ve muhtarımızın görüş ve önerileri de dinlenerek, gerekli hizmet notlarının alınması sağlandı.

Başkan İlhan Ocaklı: “Kalbimiz daima Şile İçin atıyor ve atmaya da devam edecek!”

Göçe Mahallesi’nde vatandaşların yoğun ilgisi ve sevgisi ile karşılaşan Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı: “Şile Belediyesi vatandaşlarla bir arada olmak ve Şile’de bulunan mahalleleri eksiklerini tamamlamak adına başladığı yaz çalışmaları bugün üçüncü durağında. Gün boyu gerçekleştirdiği çalışmalarla, mahallenin ihtiyaçları giderildi. Sabahın erken saatlerinden itibaren bizi misafir eden mahalle sakinlerine ve muhtarlara teşekkür ediyorum. Unutulmasın ki kalbimiz daima Şile İçin atıyor ve atmaya da devam edecek.” şeklinde konuştu.