21 Aralık 2022 19:48

Şile Belediyesi Kurna Mahallesi’ne çıkarma yaptı

Şile Belediyesi, “Adım Adım Yerinde Hizmet” çalışmaları kapsamında, Kurna Mahallesi’nde çalışmalar gerçekleştirdi.

Şile Belediyesi Kurna Mahallesi’ne çıkarma yaptı

Şile Belediyesi, “Adım Adım Yerinde Hizmet” çalışmaları kapsamında, ot biçme, peyzaj çalışmaları, genel bakım-onarım çalışmaları, camii temizliği ve sağlık taraması gibi birçok hizmeti eş zamanlı bir şekilde Kurna Mahallesi ile buluşturdu. Düzenlenen kahvaltı programda mahalle sakinleri ile bir araya gelen Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, mahalleliler ile teker teker sohbet etti ve yönelttikleri soru, öneri, talep ve görüşleri dinledi.

Kurna Mahallesi, Şile Belediyesi’nin 28. "Adım Adım Yerinde Hizmet" Durağı Oldu

28. durak Kurna Mahallesi’ydi

Şile Belediyesi’ne bağlı tüm idari kadronun ve teknik personelin de hazır bulunduğu programda, vatandaşlar ile sohbet ederek, talep ve görüşleri yerinde dinleyen Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Şile Belediyesi olarak ilçenin her köşesine kapsamlı hizmet götürüleceğinin altını çizerek, vatandaşları mutlu ve huzurlu kılmanın çabası içerisinde olduklarını ifade etti ve “Bugün, Şile için 28.’cisini gerçekleştirdiğimiz ‘Adım Adım, Yerinde Hizmet Çalışmaları’nın Kurna Mahallemiz etabını tamamlıyoruz. Başta muhtarımız olmak üzere tüm Kurnalı hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Bizlere oldukça sıcak ve iyi bir ev sahipliği gösterdiler. Her zaman olduğu gibi başkan danışmanlarımız, başkan yardımcılarımız, müdürlerimiz ve bütün çalışma arkadaşlarımız ile beraber, sabah kahvaltısı ile başlayıp, vatandaşlarımızı dinlediğimiz ve sonrasında da araziye dağılarak, ihtiyaç duyulan hizmeti yerinde tespit edip, çözüm ürettiğimiz bir saha çalışmasını oldukça bereketli geçecek şekilde gerçekleştirdik. Yaşlılarımızı ve büyüklerimizi ziyaret ederek, hayır dualarını aldık. Bugün de yine aynı şekilde, Kurna Mahallemizde arkadaşlarımız bu çalışmalarını eksiksiz olarak yerine getirdiler. Bizlere bugün Kurna Mahallemizde ev sahipliği yapan başta muhtarımız olmak üzere tüm hane sakinlerine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

“Adım adım yerinde hizmet çalışmalarımızın her biri birer halk günü”

Adım Adım Yerinde hizmet çalışmaları öncesinde düzenlenen kahvaltı programının aynı zamanda halk günü de olduğunu belirten Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı ‘’Halk günlerini Şile merkez binamızda düzenlemek yerine vatandaşlarımızın ayağını gelerek onların talep ve beklentilerini yerinde dinliyoruz. Çözüme kavuşturmak için istişarelerde bulunuyor ilgili kurumlarla anında iletişime geçiyoruz. Halkımız hizmetinin en güzelini hak ediyor’’ dedi.

Şile Belediyesi’ne bağlı tüm hizmet birimlerin hazır bulunduğu ve Şile’deki mahallelerinin tümünü kapsayacak olan “Adım Adım Yerinde Hizmet” çalışmalarının 28. durağı olan Kurna Mahallesi’nde; ot biçme, peyzaj çalışmaları, genel bakım-onarım çalışmaları, camii temizliği, sağlık taraması gibi hizmet çalışmaları gerçekleştirildi. Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı; Kurna Mahallesi ziyareti sırasında beraberindeki heyet ile birlikte Tunceli’de şehit olan Jandarma Komando Er Levent Birben’i de mezarı başında dualarla andı.