9 Mart 2021 13:26

Şile Gençlik Merkezi için ilk adım atıldı

Gençlere müjde dediler!

Şile Gençlik Merkezi için ilk adım atıldı

Geçtiğimiz aylarda Gençlik ve Spor Bakanı Sayın M. Muharrem Kasapoğlu’nun Şile ziyareti sırasında yapılan görüşmelerde eksikliği ifade edilen “Gençlik Merkezi Projesi” Şile Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya, Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, AK Parti Şile İlçe Başkanı Erdoğan Akgül ile Şile Belediyesi yöneticilerinin hazır bulunduğu toplantıda değerlendirilerek karara bağlandı.

05.03.2021 tarihinde SporToto Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, SporToto Teşkilat Başkanı Sayın Bünyamin Bozgeyik ile Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’nın attığı imzalar ile “Şile Gençlik Merkezi” projesinin ilk adımı atılmış oldu.

Atılan imzalardan sonra sosyal medya hesaplarında paylaşımda bulunan Başkan Ocaklı; “Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. M. Muharrem Kasapoğlu’nun ilçemizi ziyaretinde sizlere söz vermiştik. Bugün İlçe Kaymakamımız ve İlçe Başkanımızla beraber Ankara’dayız. SporToto Teşkilat Başkanımız Sayın Bünyamin Bozgeyik ile Şilemize kazandıracağımız Gençlik Merkezimizin protokolünü imzaladık. Gençlerimize müjdemiz olsun!” ifadelerini kullandı.

Mimari proje çalışması Şile Belediyesi tarafından yapılan ve gençlerimizin sosyo-kültürel yaşamlarına ciddi katkı sağlayacak olan bu projenin detaylarını çok yakında kamuoyu ile paylaşıyor olacağız.