24 Eylül 2020 13:06

Şile’de tepki var: Vatandaş ne konuştu?

Şile’de Devlet Hastanesi’nin yetersiz olması ve Belediye tarafından Ağva’da verilen sözlerin tutulmaması sonrası vatandaşlar oldukça tepkili, yöneticiler ise sessiz.  

Şile’de tepki var: Vatandaş ne konuştu?

Şile’de ve Ağva’da sağlık konusunda vatandaşlar oldukça oldukça zor günlerden geçiyor. Şile Belediyesi’nin tam teşekküllü sağlık merkezi sözü olduğunu belirten vatandaşlar, pandemi koşullarında drama varan boyutta durumlarla karşı karşıya kalıyorlar.

Saniyenin önemini biliyorum dedi yıllar geçti

Şile Aktüel Haber, Şile’de halk tarafından sevilen ve benimsenen fakat yeterlilik anlamında tartışma konusu olan Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’nın verdiği sözlerden oluşan kitapçığa ulaştı. Saniyenin önemini biliyorum ifadelerini kullanan Başkan İlhan Ocaklı’nın yaklaşık 2 sene de Ağva’da sağlık anlamında neler yaptığı ise eleştiri unsuru oldu. Bazı vatandaşlar, ”Başkanın görev süresi bitmedi. Muhakkak verdiği sözü tutar fakat ülkemizde pandemi başladı. Şuan en önemli gündemimiz Hastane ve Sağlık merkezi. 2 yıl sonra, 3 yıl sonra verdiği sözü tutması bir anlam ifade etmemektedir” ifadelerini kullandılar.Şile’de işler kötü gidiyor: Vatandaş çok tepkili!

Şile Aktüel Haber, vatandaşların konu ile ilgili görüşlerini vatandaş konuşuyor uygulamasıyla aktarıyor.
İşte Şile halkının konu ile ilgili görüşleri…