19 Temmuz 2023 19:15

Şile Spor yeni başkanını seçti

Süper Amatör Ligde mücadele eden Şile Spor Kulübü yeni başkanını seçti.

Şile Spor yeni başkanını seçti

Süper Amatör Ligde mücadele eden Şile Spor Kulübü’nün Olağan Seçimli Genel Kurul toplantısında Enver Serkan Kapancı Başkan seçildi.

Kongre Divan Başkanlığına M. Ünal Başaran seçilirken yardımcıları E. Nabi Evren ve A.Şecaattin Güney oy birliğiyle seçildi.

Divan Başkanı Ünal Başaran Şile Spor Kulübünde Başkanlık görevi yaptığı dönemde kulüp binası yapılmak üzere dönemin Belediye Başkanı Şecaattin Güney’in arasa tahsisi yaptığını hatırlatarak kulüp adına teşekkür ediyorum ifadelerini kullandı.

Başkanlık görevini sürdüren Tanju Altınay’da konuşmasında görev yaptığım sürede başarılı işlere imza atmanın mutluluğu ve heyecanıyla tüm yönetim kuruluna ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.

Genel kurulda, geçmiş dönem faaliyet raporları okunduktan sonra yönetim mali ve idari yönden ibra edildi. Gerçekleşen oylamanın ardından seçimler maddesine geçildi ve tek liste halinde gidilen seçimle Enver Serkan Kapancı Başkan Kongreye iştirak eden Üyelerin tamamının oyunu alarak Başkan seçildi.

1952 yılında kurulan ve 2023-2024 futbol sezonunda İstanbul Süper Amatör Ligde mücadele edecek olan Şile Spor Kulübü’nün seçimli Olağan Genel Kurulunda tek aday olan Enver Serkan Kapancı, Sarı Lacivertlilerin yeni Başkanı oldu.

Her şey Şile Spor için 

Şile Spor Kulüp Başkanlığına ilk kez seçilen Enver Serkan Kapancı yaptığı açıklamada “Olağanüstü Genel Kurulda, 71 yıllık çınarımız, hepimizin gözbebeği Şilesporumuzun yeni başkanı olarak seçilmiş bulunuyorum. Beni ve harika insanlardan oluşan Yönetim Kurulumuzu bu göreve layık gören kıymetli kongre üyelerimize teşekkürü bir borç bilirim. Bugünden itibaren daha güzel yarınlar için çok daha fazla çalışarak, Şilesporumuzu layık olduğu yerlere getirebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız” dedi.

Kaynak : YerelHaberim.Net