25 Temmuz 2023 19:20

Şile’de kamp yapılacak yerler!

Şehrin kalabalığından kaçıp geleceğiniz Şile’nin en iyi kamp yerleri listesi sizi bekliyor! 10 adet Şile kamp alanı listede yer alıyor! Şile kamp yerleri faydalı ziyaretçi yorumları, fotoğrafları ve iletişim bilgileri haberin ayrıntısında…

Şile’de kamp yapılacak yerler!

İstanbul’un kalabalığından ve gürültüsünden biraz da olsa kaçmak isteyenler buraya! Hafta sonu bile olsa kamp yaparak kafa dağıtmak isteyenler için mavi ve yeşilin en güzel tonlarını bir arada sunan, doğasıyla büyüleyen Şile’de kamp yapabileceğiniz alanları keşfetmek için bakınız! İşte Şile’de kamp yapılacak en iyi yerler listesi…

1.Doğancılı Camping

1. Doğancılı Camping
Şile’de kamp yapacaklar özellikle aileler için uygun bir yer olan Doğancılı Camping hakkında daha fazla bilgi almak ve rezervasyon için telefon etmeniz gerekiyor.

Adres: Doğancılı, çiğtağnesi sokak no 7, 34980 Şile/İstanbul

Telefon Numarası: 05331367922

Instagram: @dogancili.camping

Ziyaretçi Yorumu: “Tam aile ile kalınacak, ister kısa, ister uzun kalabileceğiniz oldukça güzel bir yer. Tavsiye ederim.”

2. Esenceli Kamp Alanı

2. Esenceli Kamp Alanı
Şile’de kamp yapmak için oldukça ideal bir yer Esenceli. Köyde market mevcut, telefon çekiyor ama her zamanki sorun çöplerini toplanmaması.

Adres: Esenceli, 395P+5F, 34983 Şile/İstanbul

Ziyaretçi Yorumu: “Kafa dinlemelik bir yer, en geç cuma gelin. Hafta sonu arabalar akın ediyor kamp için. Son 1-2 km yol berbat, motorla zor geçtim, yağmur yağsa saplanır kalırsınız. Offroad arabalar gazlamaya geliyor o kadar kötü yol, arabasını seven gelmesin.”

3. Marmara Şile Camping

3. Marmara Şile Camping
Denize yakın, mangal için kiralama hizmeti bulunan, hem merkezi hem sakin Marmara ŞileCamping kamp için aradığınız yer olabilir. İşletme hakkında daha fazla bilgi almak ve rezervasyon için tıklayın.

Adres: Çavuş, Üretken Sk. No:6, 34980 Şile/İstanbul

Telefon Numarası: 05417124871

Instagram: @marmarasilecamping

Ziyaretçi Yorumu: “Güzel bir tesis. Karavanlar için gider, su ve elektrik hazırlıkları tam yapılmış. Mekan temiz, tuvaletler düzenli temizleniyor, etraf güvenliği tel örgü ile sağlanmış, kapı kapalı tutuluyor, başıboş köpek yok, birkaç kedi var ama rahatsızlık vermiyorlar. Biz kış kampına gittik, yakında deniz de varmış, zaman olmadı gidip görmeye. Bence iyi bir yer.”

4. SB Kamp Şile

4. SB Kamp Şile
Gerek işletme sahibi Sabri Bey’in alakası, en ufak sorunun bile göz ardı edilmediği bu işletme hakkında daha fazla bilgi almak ve rezervasyon için tıklayın.

Adres: Karakiraz, Uzun tarla mevki yolu sokak No/21, kurna Plajı, 34980 Şile/İstanbul

Telefon Numarası: 05323483791

Instagram: @sbkampsile

Ziyaretçi Yorumu: “Tam bir aile yeri çocuklu aileler alt tarafta çadır kurabiliyor bizde aynısını yaptık ilk gördüğümde gözüme küçük geldi ama içeride bir sürü çadır alanı var tatilgünlerinde baya dolu oluyor o yüzden arayıp yer ayırttırın ben bayramın 2 günü gittim zor yer buldum şarj aleti için piriz var, mangal tezgahı var akşamları ışık var deniz direk karşınızda ve çok dolu olmuyor yöneticiler çok iyi herşeyimizle ilgileniyorlar tuvalet banyo var daha sonra tekrar gelmeyi düşünüyorum.”

5. Alacalı Kamp

5. Alacalı Kamp
Şile’de bir tarafı yemyeşil bir tarafı deniz olan Alacalı Kamp alanında temiz, güvenilir bi yerde kamp yapacaksınız. İşletme hakkında daha fazla bilgi almak ve rezervasyon için telefon etmeniz gerekiyor.

Adres: Ana yol caddesi iskele sitesi karsisi alacali kamp, 34100 Şile/İstanbul

Telefon Numarası: 05076006153

Instagram: @kampalacali

Ziyaretçi Yorumu: “Mekan güzel olması gereken her şeyi fazlasıyla var. Tekin abi ye parantez açmak isterim her an her yerde kontrol altında girdiğinizde selam vermeden içeri giremezsiniz kamp yerine beraber karar veriyorsunuz.”

6. Birbey Mesire Piknik Kamp Alanı

6. Birbey Mesire Piknik Kamp Alanı

Şile’de aile sıcaklığında bir kamp deneyimi yaşamak istiyorsanız Birbey Mesire Kamp Alanı tam size göre. İşletme hakkında daha fazla bilgi almak ve rezervasyon için tıklayın.

Adres: Alacalı, Ören Mesire Yeri, Anayol Cad No 206, 34983 Şile/İstanbul

Telefon Numarası: 05335091358

Instagram: @birbeyinyeri

Ziyaretçi Yorumu: “Birbey kamp alanında güzel 2 günlük tatil geçirdik. İstanbul’a çok yakın ve kamp alanının yakınlarında gezilecek yerler de gayet güzel. Kamp alanının sahipleri çok ilgili , yıllardır tanıyormuş gibi hissettiren insanlar. Ortak alanlar (WC, duş , mescid, bulaşık yıkama alanı)çok temiz ve kullanışlı. Sürekli temizliyorlar. Büfesinde yiyecek içecek mangal semaver bulunuyor. Kendi çadırınızla veya oradaki çadırlarda kalabilirsiniz. Ailece gidilebilecek gayet güvenli bir kamp alanı. Sessiz, sakin ve temiz.. Yunus amca ve Necmiye teyzeye çok teşekkür ederiz. Tekrar gideceğiz, tavsiye ederiz.🌱”

7. Sardala Kamp Alanı

7. Sardala Kamp Alanı
Tamamen doğal, güzel bir kamp alanı olan Şile sardala Kamp Alanında tuvalet, duş yok ama yakındaki köyde market bulunuyor. Uyanır uyanmaz denizin maviliğini görüp denize girmenin keyfi ayrı tabi. işletme hakkında daha fazla bilgi almak ve rezervasyon için telefon etmeniz gerekiyor.

Adres: Kurfallı, 34980 Şile/İstanbul

Telefon Numarası: 05380501507

Ziyaretçi Yorumu: “Çok güzel bir köy, çok beğendik kamp icin ideal.”

8. Bella Kamp

8. Bella Kamp

Masalardan tutun gölge alanlara kadar evinizdeymiş gibi kamp yapacağınız Şile Bella Kamp alanı hakkında daha fazla bilgi almak ve rezervasyon için tıklayın.

Adres: Doğancılı, Sahilboyu Sk No:25, 34983 Şile/İstanbul

Telefon Numarası: 05376778288

Instagram: @bellakampp

Ziyaretçi Yorumu: “Merhaba, ilk kamp deneyimimizdi ve tavsiye üzerine geldik. 4 yetişkin 2 çocuk. Tek kelimeyle söylemem gerekirse. Evden bir farki yoktu. Rahatlık , eğlence , sıcakortam .Murat bey ve ekibine teşekkür ederim. İlgi ve alakası için . Ailenizle birlikte gidebileceğiniz yerler arasına not edin derim. En kısa zamanda buluşmak üzere ☺️.”

9. Şile Atatürk Ormanı

9. Şile Atatürk Ormanı
Şile Atatürk Ormanı lokasyonu ve çevre düzenlemesi ile kamp için oldukça ideal bir yer. Temel ihtiyaçlar için tedarikli gelmelisiniz. Çocuklar için park bulunmuyor.

Adres: Balibey, Eski Kabakoz Cd. No:17, 34980 Şile/İstanbul

Ziyaretçi Yorumu: “Yer çok güzel dere kenarı düz yeşil alan piknik ve kamp için uygun gölgesinde dinlenebileceğiniz ağaçlarda var ancak tuvalet, temiz su, market gibiihtiyaçlarınız için imkan yok hazırlıklı gelinmeli. Çocuklar için park yok evcil hayvanlar için uygun bir yer son 2km’ye kadar geliş yolu da gayet düzgün.”

10. Ağlayan Kayalar Şile

10. Ağlayan Kayalar Şile
Kadınlar plajının hemen yanında bulunan Ağlayan Kayalar kamp yapmak için oldukça uygun ama maalesef çöp atanlar ve alkol alarak etrafını rahatsız eden insanlarda maalesef bulunuyor bilginize.

Adres: Balibey, Ağlayan Kaya Cd No:21, 34980 Şile/İstanbul

Ziyaretçi Yorumu: “Şahane bir kamp deneyimi çok beğendik.”