7 Mart 2021 15:42

“Şile’de kimsenin mağdur olmasını istemiyoruz”

AK Parti heyeti Ağva bölgesinin asırlık çınarları olan İsaköy, Çataklı ve Gökmaslı mahallelerinde ziyaretlerde bulundu.

“Şile’de kimsenin mağdur olmasını istemiyoruz”

AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, AK Parti Şile İlçe Başkanı Erdoğan Akgül ve Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı bölgenin sorunlarını vatandaşlarla birlikte masaya yatırdı.

Ziyaretler esnasında İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, ‘’Dünden bugüne biz Şile ve Ağva için mesaimizi harcıyoruz. Dün olduğu gibi, bugün de bölgenin sorunlarıyla birebir ilgileniyor, çözüme kavuşturmak için ilgili bakanlıklarımızla, kurumlarımızla görüşmelerimizi sürdürüyoruz” dedi.

Başkan İlhan Ocaklı, “Allah devletimize zeval vermesin. Bu salgın sürecinde de en fazla sağlık alanında projeler üreterek, gerek 112 Acil Sağlık Merkezleri gerekse Ağva Sağlık Merkezi için gece gündüz mesaimize devam ettik. Bugün çok şükür ki 112 Acil Sağlık Merkezlerimizin sayısını arttırmayı başardık. Çok yakında Ağva Sağlık Merkezimizin de temelini atacağız inşallah’’ dedi.

Başkan Ocaklı, “Biz hiçbir şekilde hemşehrilerimizin mağdur olmasını istemiyoruz. Büyükşehir’in alanında olan yerlerde bile insiyatif alarak gerekli çalışmaları tamamladık. Her bir kamu kurumunun, cadde ve sokakların dezenfekte işlemlerini tamamladık. Bu kenti birlikte, sevgiyle yöneteceğiz’’ dedi.

Heyet ayrıca, ŞADER Başkanı ve bölgenin sevilen gazetecisi Süleyman Hilmi Eren ve yönetimini de ziyaret etti. AK Parti Şile İlçe Başkanı Erdoğan Akgül, ziyaretlerinin devam edeceklerini belirtti.