7 Mayıs 2021 16:50

Şile’de sarı alan tartışmaları: Asla peşini bırakmayacağız!

AK Parti Şile İlçe Başkanı Erdoğan Akgül, Akçakese Köyü’nde ki gelişmelerle ilgili açıklama yaptı.

Şile’de sarı alan tartışmaları: Asla peşini bırakmayacağız!

Hemşehrilerimizin hakkı için sonuna kadar mücadele edeceğiz diyen Başkan Erdoğan Akgül, “Bizler sarı alanların hak sahiplerine verilmesi konusunda köylülerimizin, yerel aidiyetin haklılıklarını savunurken, ilgili bakanımızı ilçemizde sadece bu gündemle misafir ederken, köylülerimizin mahkeme kapılarında sürünmemesi için uğraşırken birileri kendi nam ve hesaplarına bu yerleri zilliyet geçirme girişimleri iddialarıyla karşı karşıyayız” dedi.

Başkan Akgül, “Bizler AK Parti Şile Teşkilatı olarak bu iddiaların sonuna kadar takipçisi olacağımızı, asla peşini bırakmayacağımızı, köylülerimizin haklı davasında devamlı yanında olacağımızı ve tüyü bitmemiş yetimin hakkını da kimseye yedirmeyeceğimizi açık yüreklilikle ifade ediyorum” dedi.

Bu konunun ardından kim çıkarsa çıksın kararlılık vurgusu yapan Başkan Akgül, “Kamuoyunu ve ilçe gündemimizi meşgul ve rahatsız eden bu durumun altından hangi kurum, hangi siyasi aktör çıkarsa çıksın sonuna kadar karşısında dimdik duracağız. Kıymetli hemşehrilerimize saygıyla duyurulur” ifadelerini kullandı.