18 Eylül 2020 09:03

Şile’de siyaset çok hareketli!

Gelecek Partisi İlçe Başkanı Mehmet Sadık Çağlayan’ın Yeniden Refah Partisi ziyaretine oldukça renkli görüntüler oluştu.

Şile’de siyaset çok hareketli!

Eski Başbakanlardan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Genel Başkanı olduğu Gelecek Partisi Şile İlçe Başkanlığı, Dr. Fatih Erbakan’ın Genel Başkanlığını yürüttüğü Yenide Refah Partisi İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.  Ziyarete, Gelecek Partisi Şile İlçe Başkanı Mehmet Sadık Çağlayan ve yöneticilerinin katıldı. Ev sahibi olarak ise Yeniden Refah Partisi Şile İlçe Başkanı Harun Yuca ve partililer yer aldı.

”Burada gelecek var”

Gelecek Partisi heyeti ile yapılan görüşmelerde, arkada ki resim ise dikkatlerden kaçmadı. Yenide Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın olduğu resimde ki, ”Burada gelecek var” yazısı bir süre tebessüme yol açtı. Siyasi partilerin karşılıklı hoşgörü ve nezaketi benimsemesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Şile’de siyasi partiler çok hareketli

AK Parti Şile’de yerel iktidar olarak bulunurken, MHP ise Cumhur İttifakı üyesi. CHP, İstanbul’da ki iktidarında ise İYİ Parti ile Millet İttifakı bünyesinde. Cumhur İttifakı’na destek veren Büyük Birlik Partisi ise Şile’de teşkilatlanma çalışmalarını hızlandırdı. Yeni kurulan Gelecek Partisi, 800’e yakın üye sayısı ile Şile’de bizde varız derken, Yeniden Refah Partisi ise çalışmalarını hızlandırdı. Ali Babacan Başkanlığında ki DEVA Partisi ise İstanbul’da Şile, Beykoz ve Üsküdar’dan sorumlu bir heyet kurdu. Kurucu il yöneticilerinin de bulunduğu heyet, Şile’yi yakından takip ediyor.