7 Mayıs 2024 12:55

Şile’deki dostluk ve samimiyet iktidarı indirdi!

Şile’de Aras Arslan, Özgür Kabadayı uyumu dikkat çekiyor.

Şile’deki dostluk ve samimiyet iktidarı indirdi!

31 Mart Yerel Seçimlerinde, Şileli vatandaşların büyük desteği ile Şile Belediye Başkanı seçilen Özgür Kabadayı, mazbatasını teslim aldığı günden beri yoğun çalışmalarına devam ediyor.

31 Mart Yerel Seçimlerine büyük bir özveri ile hazırlanan Şile Belediye Başkanı Özgür Kabadayı, CHP Şile İlçe Başkanı Aras Arslan ve CHP Şile örgütü; uyumlu, prensipli çalışmaların sonucunda Cumhuriyet Halk Partisi’nin Şile Belediyesi’ni kazanmasında pay sahibi oldular. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun güçlü liderliği, sinerjisi ve İBB hizmetleri de Şile’de oldukça etkili olurken, tarihi başarı sonrası rehavete yer vermeden çalışmalar hız kazandı.

Bu seçimi sadece CHP’lilerin değil Şile’de yaşayan herkesin kazandığını belirten Başkan Kabadayı; parti olarak şeffaf, dürüst ve kibre düşmeksizin mütevazi bir yönetim anlayışında olacaklarını ifade etti.

Şile’nin güler yüzlü çocukları olduklarını belirten Kabadayı ve Arslan, sevgi, samimiyet, mütevaziliğin kazandığını; kibrin ve egonun kaybettiğini her fırsatta dile getiriyorlar.

Desteğini hiçbir zaman esirgemeyen CHP Şile İlçe Başkanı Arslan, Başkan Kabadayı için “Bu toprağın çocuğu, aile babası, Atatürkçü, Cumhuriyetçi Şile Belediye Başkanı Özgür Kabadayı” ifadesini kullandı.
Şile’deki değişimi Şile’nin sembollerinden biri olan Ocaklı Ada’dan 13 yıl önce kaldırılan “Atam İzindeyiz” yazısını tekrar Şile Kalesi’ne yazarak Şile’ye yeniden armağan ettiler.