20 Aralık 2020 16:32

Şile’nin fotoğrafını çek ödülü kap!

Yüz ölçümünün %80’i ormanlarla kapli olan, 72 KM’lik bir sahil bandi ve devam eden yerlesik köy hayati ile Istanbul’un kesmekesinden kaçanlar için alternatif rotalar sunan Sile, bu dogal güzellikleri en güzel sekilde fotograflayacak fotograf meraklilarini bekliyor.

Şile’nin fotoğrafını çek ödülü kap!

Ilk duyurusu Sile’nin kurtulus günü olan 7 Ekim’de yapilan yarisma 07.09.2021 tarihinde sona erecek bir uzun soluklu maraton olacak.

Belediyemiz ile birlikte Türkiye Fotograf Vakfi, Isik Üniversitesi ve Sile Turizm Dernegi isbirligi ile planlanan yarismada “Foto Öykü, Drone, Serbest, 4 Mevsim Sile ve 7 Ekim Sile’nin Kurtulusu” olmak üzere toplam 5 kategoride eser kabul edilecek.

Jürisinde Coskun Aral, Mustafa Yilmaz, Murat Gür, Ismail Küçük, Prof. Ozan Bilgiseren gibi ünlü fotograf sanatçilarinin yer aldigi yarismada, dereceye giren eserlere 7.500 TL ile 250 TL arasi degisen çesitli para ödülleri verilecek.

Eger siz de Sile’yi en güzel ben fotograflarim diyorsaniz detayli bilgi ve katilim kosullarini www.turkiyefotografvakfi.org adresinden ögrenebilirsiniz.