18 Kasım 2021 16:15

Şile’nin yolları daha mı konforlu olacak?

Şile genelinde vatandaşların daha güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat edebilmeleri amacıyla Şile Belediyesi asfalt çalışmalarına hız verdi.

Şile’nin yolları daha mı konforlu olacak?

Şile genelinde vatandaşların daha güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat edebilmeleri amacıyla yaz dönemi başlanan asfalt çalışmalarına hız veren Şile Belediyesi, asfalt ihtiyacı olan cadde ve sokakları sıcak asfalt konforu ile buluşturuyor.

Daha konforlu bir sürüş için

Şile Belediyesi, ilçe genelinde vatandaşların ulaşımlarını daha rahat ve konforlu bir şekilde sağlayabilmeleri için altyapı ve üstyapı projelerini bir bir hayata geçirmeyi sürdürüyor. Şile Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü birimlerince planlanan program dâhilinde asfalt çalışmalarını sürdüren Şile Belediyesi, yaz döneminde başladığı sıcak asfalt çalışmasının ikinci etabına hız kesmeden devam ediyor. Asfalt ihtiyacı olan cadde ve sokaklara bugüne kadar toplamda 17.000 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi. Şile Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen bu çalışmalar tamamlandığında sürüş konforunda görünür bir rahatlama sağlanmış olacak.