20 Ekim 2021 18:00

Yeşil Şile’nin tadını öğrenciler çıkardı

Şile’nin önemli yürüyüş rotalarından biri olan Sarıkavak’ta başlayan yürüyüş programıyla Başkan Ocaklı ve gençler Şile’nin eşsiz doğasını ve sonbaharın güzelliklerini birlikte keşfetti.

Yeşil Şile’nin tadını öğrenciler çıkardı

Şile Belediye Başkan İlhan Ocaklı haftasonunu gençlere ayırdı. Belediyeye ait sosyal tesislerde düzenlenen sabah kahvaltısıyla başlayan güne Şile Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya, Şile Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özen, Şile Gençlik ve Spor Müdürü Bedrettin Naim Arslan ile 120’ye yakın öğrenci katıldı. Kahvaltının ardından sıra, yazdan kalma güneşli günün tadını çıkarmaya geldi.

“Çocuklarımızın, gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz”

Gençlerle güzel bir gün geçiren Başkan Ocaklı; “Gençlerimizle, çocuklarımızla buna benzer programları sıklıkla icra edecek, bir arada olmayı sürdüreceğiz.” diye başladığı konuşmasını “Ufak bir müjde vereyim, bu güzel programı tüm okullarımızla planlayacak, Şile Belediyesi olarak çocuklarımızın, gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Okullarımızın eksiklerini, gençlerimizin taleplerini gücümüz yettiğince yerine getirmeye gayret edeceğiz. Bu güzel Cumartesi gününü bizimle paylaşan gençlerimize, öğretmenlerimize ve kıymetli kaymakamımıza teşekkür ediyorum” ifadeleriyle noktaladı.