7 Haziran 2020 14:10

Ağva’da hijyen, konfor ve huzurun adresi: Defne Hotel!

Günümüz koşullarında birçok vatandaş hem hijyenik, hem konforlu hem de huzuru bulabileceği güvenilir yerlerde konaklamak ister. İşte bunlardan birisi de Şile Ağva’da bulunan Defne Hotel..

Ağva’da hijyen, konfor ve huzurun adresi: Defne Hotel!

Koronavirüs salgını sonrası eve kapanan vatandaşlar, normalleşme sonrası ise güvenilir yerlerde tatil yapmak istiyor. Bunun için İstanbul’a yakınlık, doğal güzellik, denize yakınlık, hijyen, konfor ve güvenilir işletmeler aranıyor. İşte bunlardan birisi olarak Şile Ağva’da bulunan Defne Hotel dikkat çekiyor.

Sürekli dezenfekte ediliyor!

Ağva Defne Hotel, Ağva merkezinde denize 100 metre mesafede 6 Süperior  Double (jakuzi + Şömine) balkonlu Oda, 10 Deluxe Double Oda (6 jakuzili- 4 şömineli), 5 Standart Double Oda,  toplamda 21 oda ile profesyonel kadrosuyla konuklarını ağırlıyor. Ağva’da bulunan Hotel’de hijyen kurallarına çok dikkat edilmekle birlikte sürekli dezenfektasyonda yapılıyor. Sabah kahvaltıları, öğlen ve akşam(alakart) yemekleri için  geniş ve ferah açık-kapalı restaurantı bulunmaktadır.

Ağva’ya ulaşım nasıl sağlanır?

Ağva’ya özel araclarınız ile gelebileceğiniz gibi (istanbul’a yaklaşık 100 Km) Üsküdar’dan kalkan Şile – Ağva Otobüslerini de tercih edebilirsiniz. Üsküdar : 0216 334 11 24 Ağva:  0216 721 83 39

Restaurantlar

Ağva Defne Hotel  acık ve kapalı toplam 100 kişilik kapasiteye sahiptir. Otel Restaurantında sabah kahvaltısı dışında  Alakart olarak öğlen ve akşam yemeği  alabilirsiniz. Restaurant da  hazırlanan yemekler profesyonel personel tarafından evinizde hazırlayabileceğiniz kalitedeki malzemelerle yapılmaktadır. Otelde ayrıca kahvaltı da sunulan bal doğal üretim olup, otelden ayrılırken de satın alınabilir.

İşletmeci Gülten Güloğlu: Burada huzuru bulacaksınız!

Ağva Defne Hotel işletmecisi girişimci iş insanı Gülten Güloğlu, konuklarına özel konseptler hazırladıklarını belirtti. Güloğlu, ‘’Herkes güzel bir tatili hakkediyor. Bizler de konuklarımızı en iyi şekilde nasıl ağırlarız diyerek sürekli işletmemizi güncelliyoruz. İşletmemiz sürekli olarak dezenfekte edilmektedir. Kapasiteyi de sınırlı tutuyoruz. Defne Hotel’e bir kez gelen müşterimizin sonra defalarca gelmesi, hakkımızda yapılan yorumlar da yapmış olduğumuzun işin kalitesini gösteriyor ve bizler de mutlu oluyoruz’’ ifadelerini kullandı.

Huzurlu bir tatil arayan herkesi beklediklerini belirten Güloğlu, ‘’Ağva’da ayrıcalıklı tatil yapabilmeniz için sizleri Ağva Defne Hotel’e bekliyoruz’’ ifadelerini kullandı.

Odalar

 

Defne Hotel’e nasıl ulaşabilirim?

Defne Hotel’in resmi internet sitesinde Hotel’i inceleyebilir ve yine buradan Hotel’e ulaşabilirsiniz. Defne Hotel internet sitesi için bu yazıyı tıklayabilirsiniz.