16 Aralık 2023 18:34

Serdar Bilgili’den Şile’ye otel temeli!

İş insanı Serdar Bilgili’nin sahibi olduğu Bilgili Holding’in Şile Ağlayankaya’ya kazandıracağı otel projesinin temeli düzenlenen törenle atıldı.

Serdar Bilgili’den Şile’ye otel temeli!

Bilgili Holding’in Şile Ağlayankaya’ya kazandıracağı otel projesinin temeli düzenlenen törenle atıldı. İş insanı Serdar Bilgili’nin Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Bilgili Holding tarafından Şile Ağlayankaya’da inşaatına başlanan otel projesinin temeli, Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı ile Bilgili Holding Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Bilgili’nin katılımı ile gerçekleştirilen törenle atıldı.

“Şile’ye bu projeyi kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz”

Şile, Ağlayankaya’da bulunan proje alanındaki törene katılım sağlayan Bilgili Holding Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Bilgili bu projeyi Şile’de hayata geçirdikleri için çok mutlu olduklarını belirterek: “Şile önemli bir turizm potansiyeline sahip. Bilgili Holding olarak Şile’nin marka değerine ve turizm potansiyeline önemli bir katma değer sağlayacak bu projeyi hayata geçirdiğimiz için oldukça mutluyuz. Bugüne kadar bizlere her anlamda yapıcı bir şekilde destek olan Şile Belediyesi’ne ve Belediye Başkanımız İlhan Ocaklı’ya teşekkür ediyorum. Buradaki komşularımıza da teşekkür ediyorum, bizlere her zaman çok yardımcı oldular. Bu özel projeyi kısa sürede tamamlamak ve hizmete açmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

“Turizm vizyonumuzun meyvelerini toplamaya başlıyoruz”

Törene katılım sağlayan herkese teşekkür eden ve otelin Şile’ye hayırlı olmasını dileyen Başkanı İlhan Ocaklı, Bilgili Holding’in bu yatırımının Şile turizminin gelişmesi yönünde çok olumlu bir adım olduğunun altını çizdi ve “Göreve geldiğimiz günden itibaren ortaya koyduğumuz turizm vizyonumuzun meyvelerini toplamaya başlıyoruz. Bugün, Şile için önemli ve özel bir gün çünkü Bilgili Holding tarafından Ağlayankaya bölgemizde hayata geçirilecek otel projesinin temelini Bilgili Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Serdar Bilgili ile birlikte attık. Kendisine ve Bilgili Holding çalışanlarına ilçemize değer katacak bir projeyi Şile ile buluşturdukları için teşekkür ediyorum. Bölgemize çok önemli bir katma değer sağlayacak bu önemli projenin bir kez daha hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.