12 Ağustos 2020 13:46

Sanatçılar Caddesi yapım ihalesi 2 Milyon TL!

Şile’de yapımına başlanan Sanatçılar Caddesi Prestij yolu, 2 Milyon TL’ye ihale edildi.

Sanatçılar Caddesi yapım ihalesi 2 Milyon TL!

Şile’de yapımına başlanan ve ilçenin içine sıkışmış yapısını ve çehresini genişletme amacı olduğu ifade edilen projenin çalışmaları hız kesmenden devam ediyor.

İlhan Ocaklı: Kendi öz kaynaklarımızla ortaya çıkan hizmet olacak

Proje ile ilgili konuşan Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, ”Bütün bu projeyi Şile Belediyemizin kendi öz kaynaklarıyla gerçekleştiriyoruz. Kendi iş makinalarımızla, çalışma ekiplerimizle, alet edevat ne varsa tamamen kendi öz kaynaklarımızla ortaya çıkan bir hizmet olacak. Şimdiden hayırlı olsun” ifadelerini kullanmıştı.

İhale bedeli 2 Milyon TL

15.06.2020 tarihinde başlanılan proje için 45 gün içerisinde işin bitirileceği taahhüt edilmiş ve iş süresine yazılmıştı. 45 günlük süre zarfında 1 Ağustos’ta tamamen çalışmaların bitmesi hedeflenilmesine rağmen yaklaşık 2 ay süre geçti.  Tamamı öz kaynalarla yapıldığı ifade edilen ve Uçar İnşaat Hafriyat Nak. Turizm Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti tarafından üstlenilen projenin ne zaman tamamlanacağı ise merak konusu oldu.

Şile Sanatçılar Caddesi Prestij Yolu tamamlandığında Şile’ye ayrı bir renk gelmesi bekleniliyor. Şile Aktüel Haber olarak konu ile ilgili gelişmeleri yakından takip edeceğiz.