2 Ocak 2024 18:30

Şile Belediyesi Altın Pusula ödülü aldı

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu yıl 21’incisi düzenlenen Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri sahiplerini buldu. Şile Belediyesi’nin 33. “Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali” projesi Kamu Kuruluşları kategorisinde ödüle lâyık görüldü.

Şile Belediyesi Altın Pusula ödülü aldı

21. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri 18 Ekim akşamı Zorlu PSM’de gerçekleşen  törenle sahiplerini buldu. İletişim sektöründe 51. yılını kutlayan Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu sene 21.’si gerçekleştirilen “Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri” töreninde Şile Belediyesi de “33. Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali” Projesi ile kamu kuruluşları tarafından üretilen iletişim projelerini kapsayan kategoride ödüle lâyık görüldü.

Halkla İlişkiler Profesyonelleri Bir Araya Geldi

18 Ekim 2023 Çarşamba akşamı Zorlu PSM-Sky Lounge’da gerçekleşen ve 23 ana, 22 de alt kategoride 500’e yakın projenin başvuruda bulunduğu ve Türkiye’deki özel, kamu, sivil toplum kuruluşlarının, çok uluslu şirketlerin, halkla ilişkiler ve iletişim ajanslarının, üniversitelerin yoğun katılımıyla gerçekleşen 21. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri Töreni’nde, halkla ilişkiler profesyonellerinin yanı sıra iş ve siyaset dünyasının önemli simaları, seçici kurul üyeleri, medya mensupları, akademisyenler ve genç iletişimciler bir araya geldi.

“Altın Pusula Ödülümüz Hayırlı Olsun, Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ediyorum.”

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı ‘Altın Pusula Ödülü’ ile ilgili olarak: “Altın Pusula Ödülleri Töreni’nin bu yıl 21.’sini gerçekleştirildi. Verilen ödüller, halkla ilişkiler ve iletişim dünyasında önemli bir kilometre taşını temsil ediyor. Altın Pusula’ya bu yıl Şile Belediyesi’nin de aralarında bulunduğu 500’e yakın proje ile rekor bir başvuru olmuş. TUHİD tarafından düzenlenen törende en çok güzel ilçemiz Şile adına heyecanlandık. Şile Belediyesi’ne verilen bu ve benzeri ödüller, sorumluluğumuzu daha da artırıyor. Ödülümüz hayırlı olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.