22 Nisan 2021 17:37

Şile Belediyesi’ne yeni Başkan Yardımcısı atandı

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’nın takdiriyle Belediye Başkan Yardımcılığı görevine Ömer Keser atandı.

Şile Belediyesi’ne yeni Başkan Yardımcısı atandı

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’nın onayıyla birlikte Başkan Yardımcısı sayısı bir kişi artmış oldu. Bir süre Şile Belediye Başkan Danışmanlığı görevinde bulunan Ömer Keser’in Başkan Yardımcısı olarak ataması gerçekleşti.

Oldukça liyakatlı bir isim olan Ömer Keser, İstanbul’da birçok Belediyede de görev aldı. Görev aldığı süre boyunca kurumlarına hizmet eden Keser, Belediye camiasında tanınan ve sevilen bir isim olarak dikkat çekiyor.

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan çiçeği burnunda Başkan Yardımcısı Ömer Keser, “Şile Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak atanmamdan dolayı başta Belediye Başkanım, ağabeyim Sayın İlhan Ocaklı olmak üzere; çiçek gönderen, bizzat arayan, mesaj atan ve dua eden tüm dostlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Ömer Keser, “Cenab-ı Hak eksikliğinizi göstermesin. Rabbim beni, bana güvenenlere karşı mahçup etmesin. Hayırlı ve başarılı hizmetlere vesile kılsın. Hayır dualarınızı üzerimden eksik etmesin” ifadelerini kullandı.

Abdullah Güllüce, Sedat Soner Berksan, Özcan Kara ve Ömer Keser ile birlikte Başkan Yardımcısı sayısı 4’e çıktı. Ömer Keser’e hangi Müdürlüklerin bağlanacağı ise henüz netlik kazanmadı.