15 Ocak 2022 13:44

Şile İlçe Milli Eğitim Müdürü değişti

Milli Eğitim Bakanlığında yönetici atama süreci devam ediyor.

Şile İlçe Milli Eğitim Müdürü değişti

İstanbul Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen görevden alındı. Yerine ise Şile İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özen atandı.

Şile İlçe Milli Eğitim Müdürlü Mustafa Özen’in Ümraniye’ye atanması üzerine yerine Ümraniye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Okan Ayhan atandı.

Atanan isimler ise yarın göreve başlayacaklar.

Atamaların bizzat Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer tarafından gerçekleştirildiği öğrenildi. Özer, bizzat Ankara’da görüşerek atamalar gerçekleştiriyor. İstanbul’un ilçelerinde ise görevden ve atamaların yapılacağı belirtildi.

Mustafa Özen kimdir?

1970 yılında Amasya’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Amasya’da tamamladı. 1994 yılında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. Aynı yıl Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde İslam Sanatları Tarihi alanında Yüksek Lisansı kazandı. Mesleki kariyerine öğretmen olarak başlayan Mustafa ÖZEN, sırası ile okul müdür yardımcılığı, kurucu müdür, okul müdürlüğü ve şube müdürlüğü görevlerini yürüttü. 2014 yılında Fırat Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında Yüksek Lisans yaptı.

Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü ve Üsküdar Millî Eğitim Müdürlüklerinde Şube Müdürü olarak görev yaptı. 14.07.2017 tarihinde Şile İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü görevine atandı. Halen bu görevi yürütmektedir.