25 Haziran 2020 17:18

Şile Jandarma Komutanı Binbaşi Selami Keskin ilçemize veda ediyor

Şile’nin başarılı Jandarma Komutanı Binbaşı Selami Keskin, ilçemize veda ediyor. 

Şile Jandarma Komutanı Binbaşi Selami Keskin ilçemize veda ediyor

Şile’de görevini başarıyla yürüten, suç oranlarının düşürülmesinde büyük katkısı bulunan ve vatandaşla bütünleşebilen Jandarma Komutanı Binbaşı Selami Keskin ilçemizden ayrılıyor. Şile Jandarma Komutanı Binbaşı Selami Keskin, önümüzde ki günlerde yeni görev yeri olan Şırnak Silopi’ye gidecek.

Şileli Muhtarlardan, Selami Binbaşıya Vefa!

Şile’de bulunan Mahalle ve köy muhtarları, ilçemizden ayrılacak olan Jandarma Komutanı Binbaşı Selami Keskin’e hem vefa hem de veda programı hazırladılar. Programa; Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, AK Parti Şile İlçe Başkanı Erdoğan Akgül, MHP Şile İlçe Başkanı Mustafa Pıçak, BBP İlçe Başkanı Birkan Ege, Şile İlçe Emniyet Müdürü Ali Saraç ve çok sayıda Şileli Muhtar katıldı.

Programda selamlama ve bir veda konuşması yapan Binbaşı Keskin, ”Burada çok güzel günlerimiz geçti. Topluma sizlerinde katkılarıyla ve işbirliğiyle hizmet edebildik. Burada hep beraber bir aile olduk. Edirne’den Hakkari’ye bizim için her yer vatan toprağı. Devletimize ve milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Daha sonrasında tek tek protokol ve muhtarlar duygu ve düşüncelerini belirttiler.