3 Temmuz 2020 21:56

Şile ve Ağva’da 1 maske 60 kuruş! Nasıl sipariş ederiz?

Koronavirüsten korunmak için en uygun ve kaliteli maskeyi nasıl temin ederiz? Adrese teslim maskeler…

Şile ve Ağva’da 1 maske 60 kuruş! Nasıl sipariş ederiz?

İstanbul´da tek kullanımlık sağlık malzemeleri üretip satan firmanın sahibi Arif Kilim, corona virüsün dünya genelinde yayılmasının ardından hem yurt içi, hem yurt dışı maske satışlarının misliyle arttığını söyledi. Kilim, maskenin filtre bölümünün hayati önem taşıdığını ve alınan filtrelerin yüzde 98 bakteri önler raporlu olması gerektiği uyarısı yaptı.

Taleplerin dünya genelinde çok arttığını, eczanelerin ve medikallerin maske temin etmekte zorlanmalarının normal olduğunu vurgulayan Kilim, “Durum bu olunca fırsatçılar piyasaya çıktı. Bizden normal fiyata aldıkları maskeleri fahiş rakamlardan satmaya kalkanlar var. Bunun sonucunda maske üreticileri fiyatları arttırmış diye bir algı oluşuyor. Oysa ki bizler firmamızda üretimi arttırdık ve fiyatları düşürdük” dedi.

Maske hijyenik ortamda ve kaliteli üretilmesi gerektiğini vurgulayan Kilim, ‘’ Tabi iç piyasaya öncelik tanıyoruz çünkü halkımızın mağdur olmasını istemiyoruz. Üretim kapasitemizi son seviyeye çıkardık” dedi.

Şile’de maskeye nasıl ulaşabiliriz?

Şile’de maskeye nasıl ulaşabiliriz sorusu da yanıt buldu. 50’lik paketler halinde ve hiçbir yerde olmayan fiyatla sadece 30 TL olan maskeler, Şile’de adrese teslim yapılacak. Telefonla arayarak sipariş edeceksiniz, maskeler kapınıza geldiğinde ödemeyi yapacaksınız.

İrtibat: Arif Kilim 0532 212 68 42