30 Mayıs 2020 13:14

Vefa ziyaretlerinde duygulu anlar yaşandı!

Şile’de vefa ziyaretleri ve vefa telefonları kapsamında AK Parti çalışmalarını hızlandırdı.

Vefa ziyaretlerinde duygulu anlar yaşandı!

AK Parti Şile İlçe Başkanlığı; ilçe sakinlerini tek tek telefonla arıyor, bir ihtiyacı olup olmadığını soruyordu. Partililer aynı zamanda vefa ziyaretlerine başlayarak, vefanın sadece bir semt adı olmadığını resmediyordu.

Son olarak AK Parti Şile İlçe Başkanı Erdoğan Akgül ve Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, bayram boyunca görev halinde olan ilçede ki çalışanlara moral ziyaretleri gerçekleştirdi.

İşçinin edebiyatını yapan değil hakkını savunan oldular!

İlçede ki kahraman Mehmetçiğimiz Jandarmalara, Emniyet güçlerine, Belediye Temizlik işleri personellerine, Belediye sosyal yardımlaşma birimi personelleri olmak üzere ilçede bayram boyunca çalışan işçiler ziyaret edildi. Şile Belediyesi bayramda çalışanlarına prim vermişti. Şile heyeti, 1 Mayıs İşçi Bayramı olduğunda sadece 1 gün işçi edebiyatı yapan değil işçinin hakkını her gün savunan oldular. Şile’de Jandarmaya yapılan ziyaretlere Jandarma Komutanı Binbaşı Selami Keskin’de eşlik etti.

Vefa sadece semt adı değil, Şile’de ki ruhtur!

Başkan Akgül ve Başkan Ocaklı Bayram boyunca ilçede ki çocuklara oyuncak dağıttı. Oyuncaklar karşısında mutluluklarını dile getiren Şile’nin çocukları Başkan amcalarına teşekkkür ettiler.

Ali Dayı, gözyaşlarına hakim olamadı!

Köylerde ki ziyaretler esnasında Şile Aktüel Haber’e konuşan Ali dayı lakabı ile bilinen Ali Aydın, “Oğul… Ortada seçim yok birşey yok ama her zaman yanımızdalar. Telefonla arıyorlar, ziyaret ediyorlar. Dertlerimizle ilgileniyorlar. Bazen ulaşamadığımız oluyor üzülüyoruz, bir bakmışız Başkanlarımız evimize gelmiş gönül almaya. Kibir yok, ego yok. Hem Erdoğan Başkanla hem de İlhan Başkanla gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Sesi titreyen ve gözyaşlarına hakim olamayan Ali Dayı, ilgiden dolayı çok memnun olduğunu ifade etti.

Şile Belediyesi çalışmalarını hızlandırırken, AK Parti’de İlçe Yönetim Kurulu, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları olmak üzere çalışmalarına devam ediyor.